0001 grafika gorna

Marka BT Cleanroom Engineering® należy do BART Sp. z o.o.

Marka BT Cleanroom Engineering® należy do firmy BART Sp. z o.o.

Instalacje HVAC dedykowane cleanroom.
Sterylność i higiena produkcji, czyste i zdrowe środowisko pracy!

BART Sp. z o.o. - Generalny wykonawca instalacji przemysłowych

Stworzyliśmy markę BT CleanRoom Engineering® aby rozwijać rozwiązania dedykowane w szczególności dla przemysłu farmaceutycznego, biomedycznego, spożywczego, elektroniki precyzyjnej, kosmicznego i innych, których podstawą jest zachowanie najwyższej higieny procesu produkcyjnego.

 

cleanroom
pomieszczenia czyste

Dlaczego my?

Najlepszą referencją
jest polecenie przez naszych stałych Klientów.
Dziękujemy!

Firma Bart Sp. z o. o. została założona w 2000 roku i od tego czasu z sukcesami realizuje obsługę inwestycji przemysłowych pod klucz.

Oferuje kompleksowe usługi począwszy od projektowania instalacji poprzez dobór technologii i urządzeń, aż po wykonawstwo oraz oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych i innych instalacji specjalistycznych.

Projektujemy i wykonujemy instalacje odpylania i wentylacji oraz klimatyzacji precyzyjnej wraz z odzyskiem energii - rekuperacją - w halach produkcyjnych zakładów przemysłowych, magazynach, biurach, jak i w laboratoriach i pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych - pomieszczeniach czystych, cleanroom-ach.

O Nas w liczbach

Liczby mówią za nas!

Specjalistów / Team Members
40 +
Zadowolonych Klientów / Happy Clients
+
wydajność instalacji odpylania
m3/h
Rozwiązanych problemów / Problems solved
1000 +

Polecają nas liderzy w swoich branżach, długoletnia z nimi współpraca to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja!

ROMAN BURGIEL, Właściciel

Więcej o firmie BART Sp. z o.o.

Technologie filtrowentylacji, oczyszczania powietrza z pyłów i gazów

Bart oferuje rozwiązania wspierające ochronę środowiska i tworzenie czystego, a przez to zdrowego i przyjaznego mikroklimatu w miejscu pracy. Służą temu opracowane własne technologie i technologie cenionych europejskich i światowych Partnerów.

Zakres proponowanych kompleksowych rozwiązań zależy od specyfiki poszczególnych branży przemysłu. Pomagamy w przygotowaniu właściwego odciągu pojedynczych stanowisk spawalniczych do obróbki metali, czy też laboratoriów spożywczych, aż po skomplikowane odpylanie zakładów produkcyjnych przemysłu ciężkiego i energetyki.

W gronie naszych Klientów znajdują się między innymi zakłady przemysłu drzewnego, lotniczego, gumowego, farmaceutycznego, spożywczego. Jesteśmy obecni w aplikacjach spawalniczych, szlifierskich, filtracji mgły olejowej, filtracji pyłów węglowych, tworzyw sztucznych oraz biomasy.

Kompleksowe wykonawstwo Instalacji Odpylania

Podstawową ideą naszych działań jest uzyskanie najwyższego standardu oferowanych usług i wykonywanych robót spełniających oczekiwania naszych Klientów, którzy są zawsze traktowani indywidualnie. Wiedza i doświadczenie naszych projektantów oraz inżynierów, wykwalifikowany zespół montażystów, a także szeroki wachlarz najwyższej klasy urządzeń – pozwalają na spełnienie naszych celów przy kompleksowym rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się do nas Klienci.

Profesjonalne biuro projektowe: Projektowanie instalacji HVAC, odpylania, filtrowentylacji

BART zaprasza do współpracy z BIUREM PROJEKTOWYM, przy projektowaniu instalacji odpylania i wentylacji. Oferujemy tę usługę jako osobną, lub też w ramach kompleksowo wykonywanych realizacji – całościowej obsługi projektu inwestycyjnego – od zaprojektowania, poprzez dobór rozwiązań, kompletację dostaw na budowę, montaż, po rozruch i walidację instalacji przemysłowych.

Nasze biura znajdują się w Sosnowcu, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Warszawie, dzięki czemu przygotowujemy projekty techniczne blisko Klienta i w porozumieniu z Klientem. Oferujemy doradztwo i wykonujemy instalacje w całej Polsce, ale także poza jej granicami.

Serwis, nadzór instalacji przemysłowych i przegląd urządzeń filtracyjnych

Polecamy firmę BART SERWIS Sp. z o.o., która zajmuje się kompleksowo serwisowaniem instalacji, nadzorem nad urządzeniami filtrującymi i instalacjami. Oferuje także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły na stronie www.bartserwis.pl

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Masz pytanie, zadzwoń, napisz

02-988 Warszawa

ul. Jara 5D/7
tel. +48 696 001 754
info (at) btcleanroom.pl


BĄDŻ NA BIEŻĄCO

Chcesz dowiedzieć się więcej, zaprenumeruj nasz newsletter

Formularz kontaktowy

Masz pytanie, napisz do nas

Opis